Poraz seniora u Neumu.

HNK”Tomislav” je u 8.kolu druge lige FBIH-jug gostovao u Neumu,nakon visoke pobjede od 4:0 na domaćem terenu protiv Gruda ,slijedilo je gostovanje kod uvijek neugodne ekipe Neuma.

Tomislav je boljom igrom došao do vodstva od 1:0 u prvom poluvremenu kada je Josip Stipić svladao protivničkog vratara u 19.minuti susreta. Drugo poluvrijeme donosi mnogo uzbuđenja.Naime, Tomislav stvara prilike iz kojih se moraju postići pogodci ,ali niti jedna nije iskorištena. U 73.minuti nakon gužve isključen je Josip Ivić te igrač domaće ekipe Bošković Ivan.U 79. minuti Jurković Ivan postiže pogodak  za 1:1,a isti igrač postiže pogodak u zadnjim sekundama utakmice za konačnih 2:1. Naši momci nisu iskoristili četiri-pet šansi koje se lakoćom “zabijaju” ,a sa druge strane domaćin praktički iz tri šuta postiže dva pogotka koja su bila dovoljna za pobjedu.

U sljedećem kolu Tomislav dočekuje ekipu HNK”Branitelj”iz Mostara utakmica je na rasporedu u subotu 20.10.2018. s početkom u 14:30 sati.