Tomislav – Branitelj 1:1

Tomislav – Branitelj  1:1

U subotu 20.10.2018. Tomislav je u sklopu 9.kola 2.lige FBIH-jug ugostio ekipu Branitelja iz Mostara. Nakon poraza od Neuma u Neumu Tomislav je morao ozbiljno poraditi na realizaciji šansi ,ali niz velikih promašaja nastavio se i u ovoj utakmici. Naime,u prvom poluvremenu dvije odlične prilike nismo iskoristili, u oba slučaja naši igrači su bili spretniji te se oslobodili čuvara ,ali oba puta loše šutiraju. Od početka prvenstva sve naše promašaje protivnička ekipa dobro “naplati” i ovaj put je bilo tako.Gosti su poveli u 22.minuti opet nakon katastrofalne pogreške zadnje linije i vratara. Drugo poluvrijeme puno bolja i odlučnija igra Tomislava dovodi do izjednačenja u 50.minuti nakon odličnog prodora i ubačaja Zrinušića, glavom Stipan Tadić” zakucava” loptu u protivničku mrežu. Na žalost unatoč boljoj igri i 100% šansama nismo uspjeli postići pogodak. Problem realizacije i dalje je glavni razlog loših rezultata naše ekipe. U sljedećem kolu dočekujemo ekipu Stoca,utakmica je na rasporedu u Subotu 27.10.2018. u 14:30.