Tomislav – Stolac 7:0

Tomislav – Stolac   7:0

Tomislav je u 10.kolu 2.lige FBIH -jug na svom terenu pobjedio ekipu Stoca sa visokih 7:0. Utakmica se igrala po velikoj kiši i jakom vjetru. Sami vremenski uvjeti nisu utjecali na efikasnost naših igrača.Naime, u prvom poluvremenu Tomislav vodi sa 5:0. Pogađali su: Josip Stipić 2x,Stipan Tadić,Ante Zrinušić i Petar Bandić. Drugo poluvrijeme nastavlja se bolja igra u kojoj padaju još dva pogotka.Nakon pogođene prečke našeg igrača gosti nespretno ubacuju loptu u vlastitu mrežu ,a Stipan Tadić svojim drugim pogotkom  postavlja konačni rezultat Tomislav – Stolac 7:0.