Brotnjo – Tomislav 2:1

Tomislav nastavlja niz loših rezultata na gostovanjima,ovaj put poraženi smo  od ekipe Brotnja iz Čitluka. Tomislav je odlično ušao u utakmicu,vezna linija svojom trkom i agresivnošću nadvladala je domaću ekipu. Problem slijedi nakon par prilika koje jednostavno moramo realizirati ,ali to nije bio slučaj, ni ovaj put. Domaćin praktički iz jednog prelaska na našu polovicu postiže pogodak u 18.minuti. Do odmora nije bilo promjene rezultata. Drugi dio ne donosi ništa novoga ,Tomislav igra dobro ima par prilika koje nismo “zabili” i nakon svega primamo pogodak ,igrala se 68.minuta. U 80.minuti Josip Stipić smanjuje rezultat na 2:1. Sve do zadnje minute susreta bili smo bolja momčad ali nismo uspjeli osvojiti niti bod, bilo je tu i prečki,izbijanja lopte sa gol crte ,ali jednostavno imamo taj problem sa realizacijom “krvavo” stvorenih šansi. U sljedećem kolu dočekujemo Kamešnicu, utakmica je na rasporedu u subotu 10.11.2018. sa početkom u 13:30 sati.