Vijesti

Završena grupna faza ONL.

                                   DJECA PONEDJELJAK 06.08.18   17:00 h STIPANIĆI – CRVENICE 0:11 Strijelci za Crvenice: Josip Zorić 2x, Ivan Radoš 3x,Marijano Krajinović 2x,Matej Krajinović 2x,Branimir Filipović

Zadnje utakmice 1/8 finala za seniore.

1/8 FINALA SENIORI Nedjelja 05.08.2018. 16:15h SARAJLIJE/KUK – MZ JUG 5:1 Strijelci za Sarajlije/Kuk:Ilija Mašić 2x,Antonio Sladoja 2x i Stojan Sladoja Za MZ JUG: Ivica Milić 17:30h EMINOVO SELO – STIPANIĆI 3:1 Strijelci za E.Selo:Ivan Krajina 2x

Drugi dan 1/8 finala.

SENIORI 1/8 FINALA: Subota 04.08.2018. 16:15h MESIHOVINA – EKO SELO GRABOVICA/DOBRIĆI  0:0 penali (2:4) Ekipa Mesihovine uložila žalbu koja se odnosi na članak 29.iz pravilnika ONL 17:30h CRVENICE – PRISOJE 6:2 Strijelci za Crvenice :Marko Zorić

HNK”TOMISLAV” ODIGRAO DVA PRIPREMNA SUSRETA..

  U pripremnom razdoblju HNK”Tomislav” je odigrao dvije pripremne utakmice. Prva utakmica odigrana je u četvrtak 02.08.2018. protiv ekipe NK”Neretvanac”. U ovom susretu naša ekipa je odigrala dobru utakmicu, trener Ivica Su

1/8 FINALA ONL 2018.

SENIORI 1/8 FINALA: Petak 03.08.2018. 16:00 h ROŠKO POLJE- KOLO/PODKOLJE 1:1(penali 2:4) Strijelac za Kolo/Podkolje Stipan Tadić Strijelac za R.Polje Jakov Šimić 17:45h ŠUJICA – KONGORA 3:0 Strijelci za Šujicu:Pere Zrno 2x i Stipe Mioč   DJE

REZULTATI DJEČIJE I VETERANSKE ONL 2018.

DJECA:   ČETVRTAK 02.08.18                                            17:30 h BORČANI – ROŠKO POLJE      12:1 Strijelci za Borčane: Leonardo Krištić 2x,Filip Matić 4x,Marko Matić 3x,Jure Radoš

1/8 FINALA ONL ZA SENIORE.

Petak 03.08.2018. 16:00 h ROŠKO POLJE- KOLO/PODKOLJE 17:45h ŠUJICA – KONGORA Subota 04.08.2018. 16:15h MESIHOVINA – EKO SELO GRABOVICA/DOBRIĆI 17:30h CRVENICE – PRISOJE 18:45h LETKA – MOKRONOGE/LUG Nedjelja 05.08.2018. 16:15h SARAJLIJE/KUK –

Rezultati.

SRIJEDA 01.08.18. 15:00 sati MOKRONOGE/LUG – PRISOJE 2:0 Strijelci za Mokronoge/Lug :Karlo Baković i Ante Budimir 16:15 Sati STIPANIĆI-EKO SELO GRABOVICA/DOBRIĆI 2:1 Strijelac za Stipaniće:Branimir Šiško 2x Za Eko selo Grabovicu/Dobriće Ivan Drmi

Rezultati i najava.

UTORAK 31.07.18. 16:15 sati KOLO/PODKOLJE – MRKODOL 3:0(gosti nisu došli) 17:30 sati EMINOVO SELO – ŠUJICA 1:1 Strijelac za Eminovo Selo Drago Tabak Strijelac za Šujicu Hrvoje Pašalić 18:45 sati LETKA – JOŠANICA/PODGAJ 4:1 Strijelci za Letku:

Peti dan ONL 2018.

PONEDJELJAK 30.07.18. 16:15 sati STIPANIĆI – SARAJLIJE/KUK  2:4 Strijelci za Sarajlije: Antonio Sladoja 2x ,Ivan Jakić i Stojan Sladoja Strijelci za Stipaniće:Branimir Šiško i Jure Šarić 17:30 sati BRIŠNIK – PRISOJE 4:2 Strijelac za Brišnik: