NK TOŠK TEŠANJ 3:1 HNK TOMISLAV

Na početku utakmice čvrsta i agresivna igra s obije strane. Prva prilika bila je u 14. minuti kada Janković prodire po desnom boku vraća loptu u 16-metara gdje je ostao sam Šiško,ali Šiško s 5 metara ne zahvaća najbolje loptu i šalje je pored gola. Prva prilika za Tošk bila je u 28. minuti kada ubacuju loptu u 16-metara gdje dolazi do igrača koji je ostao sam.Lopta odlazi pored gola. U 30. minuti nakon dobre kombinacije naše ekipe lopta dolazi do Banovića koji šutira. Lopta odlazi pored gola.
U 34. minuti Tošk ima priliku koju završava šutom gdje lopta odlazi preko gola. U 38. minuti Banović je ponovno u prilici ,ali sada šuta u okvir gola gdje mu golman lako brani taj udarac. U 43. Tošk dobiva penal iz kojeg je precizni. Sada je rezultat 1:0 za Tošk. Kada su se svi spremali otići na odmor u 45. minuti Grgić uzima loptu na pola terena prosljeđuje je do Šiške . Šiško probija po lijevom boku ubacuje na 7 metara od gola gdje natrčava Janković koji je precizan. Te je rezultat na poluvremenu 1:1. U nastavku opet čvrsta i agresivna igra. U 64. minuti Hadrović ubacuje loptu u 16-metara iz prekida. Lopta dolazi do Grgića koji je malo skreće te lopta odlazi tik iznad vratnice. U 71. minuti najbolja prilika na utakmici. Križanac prolazi po boku ubacuje na 5 metara gdje je Banović.Banović šuta ali golman fantastično brani njegov udarac. U 73. minuti naš vratar Baković ruši igrača Toška u šesnaestercu te sudac svira penal za Tošk. Iz kojega su ponovno precizni. Nakon pet minuta Tošk postiže i 3 gol te zaključuje utakmicu. Imali smo mi prilika da se vratimo u susret najbolja prilika je bila Banovićeva iz slobodnog udarca. Banović šalje loptu u sami kut gola Toška ,ali golman vršcima prstiju brani taj udarac. Ovo je bila posljednja utakmica u ovoj polusezoni. Tošku zahvaljujemo na prijemu i gostoprimstvu koje su nam pružili.