TOMISLAV – KAMEŠNICA 4:2

TOMISLAV – KAMEŠNICA  4:2

U subotu 10.11.2018. na “Gradskom stadionu” u Tomislavgradu odigrana je utakmica 12.kola između Tomislava  i  Kamešnice. Tomislav u ovoj sezoni ima ogroman problem realizacije, većina poraza koje smo pretrpjeli su plod toga.Na žalost i u ovoj utakmici nastavlja se taj crni niz promašaja,posebno u prvom dijelu. Nakon dobre igre i par dobrih prilika koje već tradicionalno ne iskoristimo primamo pogodak u 41.minuti. Ovaj scenari se ponavlja već par zadnjih kola. Naime, protivnik iz nekih polu šansi redovito postiže pogodak,tako je na žalost bilo i ovaj put.  U drugom dijelu veliki pritisak napokon donosi pogodak u 56.minuti strijelac Stipan Tadić,nakon čega pogađaju : Josip Stipić dva puta te Josip Ivić . Dvije minute prije kraja  Kamešnica smanjuje rezultat na konačnih 4:2. U posljednjem kolu jesenskoga dijela prvenstva Tomislav gostuje kod ekipe Bjelopoljca,utakmica je na rasporedu 18.11.2018. u 13:30.