BJELOPOLJAC – TOMISLAV 2:3

Tomislav u uzbudljivoj utakmici 13.kola 2.lige FBIH-jug svladao je domaćina FK”BJELOPOLJAC”.Problem sa realizacijom nastavio se i u ovoj utakmici.Naime,nakon odličnog ulaska u utakmicu te pogotka Josipa Ivića za vodstvo od 0:1 niz propuštenih prilika dovodi do izjednačujućega pogotka. Protivničke ekipe lakoćom “kazne” naše promašaje.Na odmor se otišlo s rezultatom 1:1.U nastavku domaćin u 62.minuti postiže pogodak za 2:1. Tomislav od početka susreta je mnogo bolja ekipa,ali se “muči” ,nikako da realiziramo prigode kojih ima dovoljno. Ogroman “pritisak “Tomislava napokon donosi pogodak u 81.minuti, strijelac Antonio Sladoja. U zadnjih 5.minuta Tomislav napada iz svih “oružja” .Vratnica te odlična reakcija golmana sprječavaju slavlje naše ekipe ,ali napokon u sudačkoj nadoknadi Stipan Tadić pogađa za pobjedu i konačnih 2:3.

SASTAV:

HNK”TOMISLAV”

Baković,Škorić,,Zrinušić,Brzović,Sladoja,Križanac(65.Hadrović),Ćurić,Bagarić J.(71.Bagarić S.),Tadić,Ivić,Stipić,

Trener: Ivica Sušilović

FK”BJELOPOLJAC”:

Hero,Maksumić,Obradović,Brekalo,Jazvin,Mešukić,Bajraktarević,Žuštra(53.Kruškonja),Husnić,Brkan,Šetka.

Trener:Mustafa Taslidža

Sa ovim kolom završen je  jesenski dio prvenstva 2.lige FBIH-jug, HNK“TOMISLAV“ je zauzeo 7.mjesto. Prvoplasirana ekipa je HŠK”POSUŠJE” koja bez poraza završava ovaj jesenski dio prvenstva. Čestitamo !