Tomislav – Sloga G.V 2:0

Tomislav – Sloga G.V   2:0

Tomislav je ostvario prvu pobjedu u proljetnom dijelu prvenstva pobjedivši uvijek “tešku”  ekipu Sloge iz Uskoplja.

Ovaj put gosti nisu uspjeli parirati našoj ekipi, unatoč izostanku  dvojice standardnih igrača Tomislav je ostvario pobjedu od 2:0. Oba pogotka postiga je Petar Bandić. Prvi pogodak postigao je  u 36.minuti ,nakon pogotka imao je još dva “zicera” koja nije iskoristio. Drugi pogodak postiže u 89.minuti . Ovaj put relativno laka pobjeda Tomislava , gledajući dosadašnje susrete Sloga je uvijek zadavala velike probleme našoj ekipi. U sljedećem kolu Tomislav gostuje u Rami,utakmica je na rasporedu u nedjelju 31.03.2019. u 15:30h