[POBJEDA]

[POBJEDA]

POBJEDA


FK GORAŽDE 1:3 HNK TOMISLAV
(Josip Bešlić, Nikola Šiško i Petar Banović)


Velika pobjeda naše ekipe na gradskom stadionu "Midhat Drljević" u Goraždu. Naši dečki slavili su s 3:1 protiv domaćina Goražda. Bila je to odlična predstava naše ekipe koja je pokazala disciplinu,karakter, veliku borbu i želju za pobjedom.


Utakmica je počela oprezno s jedne i druge strane. U prvih pola sata bila je izjednačena igra s obije strane uz malo opasnije pokušaje domaće ekipe. U 35. minuti jako dobra kombinacija Bešlića i Branimira Šiške iz koje Bešlić dolazi ispred domaćeg vratara te zakucava loptu u mrežu. Pred sam kraj prvog poluvremena domaći stižu do izjednačenja iz kaznenog udarca. U nastavku utakmice naša ekipa upravlja igrom na terenu. Do vodstva dolazimo sjajnim pogotkom Nikole Šiške u 60. minuti koji je ostavio domaćeg vratara bez ikakvih šansi. Samo 7 minuta kasnije Petar Banović matira domaćeg vratara te postavlja konačnih 3:1 za našu ekipu.


U posljednjem kolu jesenskog dijela prvenstva naša ekipa dočekuje ekipu TOŠK iz Tešnja


1. Ivan Puljić, 4. Marko Ćerdić (C), 6.Vinko Galić ( od 66. minute 13. Karlo Grgić), 7. Petar Banović , 10.Nikola Šiško (od 85. minute 11.Filip Nenadić), 18.Thomas Andrey Costa Araujo (od 69. minute 9. Domagoj Šiško), 20.Josip Bešlić, 30.Mate Zvonimir Lasić, 42.Stipan Musić (od 85. minute 97. Stanko Marić), 45.Luka Leon Kovač,99. Branimir Šiško (od 46. minute 2. Stipan Križanac)