BFK SIMM-BAU 3:1 HNK TOMISLAV

Početak utakmice donio nam je borbu za loptu i ispitivanje snaga.U 17. minuti domaći pokušavaju s veće udaljenosti no to odlazi iznad našeg gola.28.minuta slobodan udarac s boka imam SIMM-BAU ubacuju u 16 metara no mi to izbijamo.Kada se činilo da smo riješili tu situaciju domaći u 4 pasa dolaze do gola i zabijaju pod prečku.U 32. minuti Stanić pokušava za nas ali golman domaćih lako brani taj udarac.Došla je 35. minuta i povećanje prednosti SIMM-BAUA prekrasnim pogodkom iz slobodnog udarca.Dok su naši još pod šokom SIMM-BAU nastavlja i u 38. minuti radi dobru akciju no tu je naš golman Čamber koji neutralizira taj pokušaj.Naši su se trgnuli i u 42. minuti smanjuju na 2:1 Ćerdić šalje dugu loptu koju Križanac spušta za Bandića koji šalje loptu u međuprostor i gura Jankovića 1vs1 s golmanom.Janković bez problema završava akciju i smanjuje rezultat. U 45. minuti Križanac dodaje Hadroviću koji ubacuje Galić je ponovno spušta za Križanca koji promašuje gol s 3-4 metra i šalje je iznad prečke.I za kraj 1. poluvremena dobivamo još jednu šansu s 20-ak metara Galić puca preko gola.U 2.poluvremenu prvi napadaju domaći ali Čamber je opet na mjestu i brani. U 59. minuti odbijena lopta iz šesnaesterca dolazi do Grgića no taj pokušaj je blokiran. U 65. Opet ista situacija kao kod Grgića sada pokušava Hadrović ali lopta odlazi pokraj gola. Korner za domaćine i neopreznost naše obrane rezultira pogodkom u 66. minuti i povećanje prednosti na 3:1. U 78. minuti dobra akcija naše ekipe lopta dolazi do Galića koji ju ponovno šalje malo iznad gola. U 80. minuti Janković stiže prije golmana na loptu golman umjesto da udari loptu slučajno udara Jankovića u glavu i dobiva izravni crveni karton ,a Janković je u ne mogućnosti nastaviti susret.Nakon podužeg ukazivanja pomoći Jankoviću susret je nastavljen u 85. minuti iz slobodnog udarca Bandić puca loše no kapetan SIMM-BAUA brani njegov pokušaj (on je stao na gol jer su domaći iskoristili sve izmjene tako su bili primorani staviti igrača na gol) i za kraj u 93. minuti pokušao je Petrović no puca ravno u golmana.

Brz oporavak želimo Leu Jankoviću koji je pri nesmotrenom reakcijom golmana doživio blagi potres mozga i hematom na licu.