TOMISLAV - NEUM 3:1

Prva pobjeda Tomislava na domaćem terenu u proljetnom dijelu prvenstva.Naime,nakon dva poraza na domaćem terenu od Troglav i Ljubuškog , Tomislav maksimalno ozbiljno ulazi u ovu utakmicu. Gosti iz Neuma su u jesenskom dijelu kao domaćini bili bolji rezultatom 2:1. Sami početak utakmice ipak pripada gostima,nakon šuta s lijeve strane Karlo Pišković sa gol crte uspjeva spasiti čist pogodak za goste. Nakon čega slijedei dominacija Tomislava. Prvi pogodak postiže Ivan Petrović u 25.minuti.Samo dvije minute kasnije Josip Stipić postiže pogodak za 2:0.Sa ovim rezultatom se odlazi na odmor.U drugom dijelu gosti visoko pritišću naše igrače,ali ne uspjevaju ozbiljnije ugroziti našeg vratara. U 78.minuti nakon odlične akcije Stipan Križanac postiže pogodak za 3:0. Nakon trećeg pogotka nismo iskoristili par dobrih prilika,ali gosti brzo reagiraju te iz polukontre postavljaju konačan rezultat 3:1,igrala se 82.minuta. Sljedeće kolo Tomislav je slobodan.