TURBINA - TOMISLAV 4:0

Tomislav je u 12.kolu 2.lige FBIH grupa jug pretrpio težak poraz u Jablanici. Utakmica se igrala u subotu 07.11.2020. na Gradskom stadionu . Tomislav je dobro otvorio utakmicu ,igrali smo dobro stvorili odličnu priliku koju na žalost nismo iskoristili. U 18.minuti duga lopta koju naš stoper nije dobro procijenio pada na 20 metara od našeg gola a protivnički igrač Zahirović prati do kraja akciju te izlazi sam pred našeg vratara koji nije imao šanse odbraniti precizan udarac Zahirovića. Nakon samo 4 minute nastavka ponovno duga lopta na koju naš vratar ne ide na vrijeme te Husović dolazi prvi do lopte te postiže pogodak za 2:0.U drugom dijelu ponovno loša reakcija našega vratara rezultira pogotkom za 3:0 igrala se 47.minuta strijelac Hatić. Unatoč velikom zaostatku naši momci su pokušavali postić pogodak ali na žalost par dobrih prilika nismo iskoristili nakon čega Turbina postiže pogodak u 89.minuti za konačnih Turbina - Tomislav 4:0.

U zadnjem kolu jesenskog dijela u goste nam dolazi  HNK Stolac utakmica je na rasporedu u subotu 14.11.2020. s početkom u 13:30 sati