VELIKA POBJEDA U BIHAĆU

VELIKA POBJEDA U BIHAĆU


[VELIKA POBJEDA U BIHAĆU]


NK JEDINSTVO 1:2 HNK TOMISLAV
(Branimir Šiško i Petar Banović)


Danas smo na stadionu "POD BORIĆIMA" došli do prvih bodova i prve pobjede u ovoj sezoni. Naša ekipa odigrala je jako dobro što je rezultiralo pobjedom.  Na početku utakmice naša ekipa krenula je čvršće i agresivnije. Do vodstva dolazimo već u 11. minuti kada Banović izvodi slobodan udarac ,lopta se odbija od živog zida do Branimira Šiške koji posprema loptu u mrežu i postiže svoj prvi gol u ovoj sezoni. U nastavku nastavljamo isto imamo par solidnih prilika preko N.Šiške i Banovića no ne uspijevamo zabiti. Posljednjih 15-ak minuta Jedinstvo je preuzelo kontrolu ali naša obrana na čelu s kapetanom Ćerdićem otklanja napade Jedinstva. Jedinstvo je imalo i odličnu priliku koju je naš vratar Puljić fantastično obranio. Pred sam kraj prvog poluvremena Jedinstvo je ipak uspjelo probiti našu obranu te izjednačiti na 1:1. Tim rezultatom odlazi se na odmor. U nastavku susreta Jedinstvo ima loptu te pokušavaju ugroziti naš gol ,ali naša obrana je ponovno uspješnija. Do novog vodstva naša ekipa dolazi u 64. minuti Križanac probija po boku i ubacuje u šesnaesterac domaćina  gdje je Banović koji posprema loptu u mrežu i stvara veliko slavlje naše ekipe. Jedinstvo je do kraja susreta pokušalo izjednačiti ali naša obrana bila je uvijek na mjestu te otklanjala opasnosti. Dečki su dali sve od sebe i zasluženo došli do pobjede. 


Sljedeće kolo dočekujemo ekipu Radničkog iz Lukavca.


#hnktomislav #kraljevskigrad