BJELOPOLJAC - TOMISLAV 0:9

Nakon slobodnog kola Tomislav je gostovao kod ekipe Bjelopoljca. Predhodnih sezona Tomislav je pretrpio težak poraz od domaćina. Početak utakmice donosi dominaciju naše ekipe koja je maksimalno ozbiljno ušla u ovu utakmicu. Prvi pogodak dolazi iz prekida u 8.minuti ,strijelac  Josip Kovačević. U 16.minuti ponovno prekit i ponovno pogodak,ovaj put pogađa Ivan Petrović. u 45.minuti sa vrha šesnaesterca šutira Stipan Križanac te povisuje rezultat na 3:0. U drugom poluvremenu Tomislav prebacuje u višu brzinu te sa još šest pogodaka deklasira domaćina. Pogađali su 56.minuta Stipan Križanac,63. Kristijan Pleić,71. Branimir Šiško,76. i 84. Josip Stipić i 87. Marko Jukić. U sljedećem kolu igramo protiv Kamešnice, utakmica je na rasporedu u subotu 01.05.2021. s početkom u 17:00 sati.