IGMAN - TOMISLAV 2:1

Nažalost doživjeli smo još jedan poraz u ovoj sezoni.Dečki su dali sve od sebe i zaslužili su minimalno neriješen rezultat no kada te ne ide onda te ne ide (ovaj osjećaj smo iskusili mnogo puta u ovoj sezoni). Igman je odmah pokušao zaprijetiti u 5. minuti, ubacili su iz kornera i pokušali glavom ali to je otišlo pored gola. U prvih 15-ak minuta domaći su pritiskali našu ekipu ali mi smo se uspjeli izvući.U nastavku smo shvatili da možemo igrati i u 20. minuti Hadrović pokušava udarcem s 20-ak metara ,ali golman Igmana brani taj udarac. Veliku šansu smo imali u 25. minuti dobro odigrana akcija s lijeve strane lopta dolazi do Šiške koji je ostao sam i s 5 metara od gola puca,golman Igmana mu vrhunski brani udarac i spašava svoju ekipu po već drugi put u 25 minuta. Sljedeći naš pokušaj bilježimo u 28. minuti kada Ćurčić iz slobodnog udarca šalje loptu malo iznad gola. U 36. minuti domaći prijete opet iz prekida no to odlazi pored gola ponovno. Do kraja poluvremena nije bilo šansi te se privelo mirno kraju. U 2 poluvremenu točnije u 53. minuti Stipić čisto bez kontakta uzima loptu igraču Igmana i kreće prema golmanu no pomoćni sudac signalizira prekršaj Stipića. Iz tog dolazi duga lopta prema naših 16 metara i kapetan Igmana uzima loptu ulazi u kazneni prostor gdje ga ruši Ćurčić i sudac pokazuje na 11 metara. Iz penala Igman dolazi do vodstva od 1:0. U 57. minuti Janković pokušava iz daleka no opet golman Igmana brani taj udarac. U 65. minuti Igman povećava vodstvo na 2:0 lijepom akcijom. Dok su naši još pod šokom Igman u 72. minuti pogađa prečku. Naši se konsolidiraju i u 77. minuti jako dobra akcija naših ,lopta opet dolazi do Šiške koji ovog puta zabija i smanjuje na 2:1. Naši opsjedaju gol Igman. U 92. minuti zadnja i jako dobra prilika za nas Bandić puca uz sam kut gola Igmana ,ali golman to vrhunski vadi iz gola.I to je bilo to što se tiče ove utakmice. No ne zaboravimo našeg vratara Bakovića i cijelu zadnju liniju koji su jako dobro neutralizirali napade Igman. Na kraju ostaje žal za promašenim prilikama no idemo dalje.